Srpen 2007

Tipujeme na Monzu

27. srpna 2007 v 19:09 | MilanF1 |  Tipovací soutěž
Pojďte si tipnout na Velkou cenu Itálie, další závod letošní sezony, který se koná 9. září.

Tipování na Turecko nejlépe zvládnul Gold Fox

27. srpna 2007 v 19:06 | MilanF1 |  Tipovací soutěž
Gold Fox se může radovat z první vítězství v Grand Prix. Navýšil tak náskok v čele šampionátu.

V Turecku vyhrál Massa

26. srpna 2007 v 17:47 | MilanF1
Turecká Grand Prix měla jasného vítěze, stal je jím Felipe Massa s vozem Ferrari.

Massa vyhrál vyrovnanou kvalifikaci

25. srpna 2007 v 14:09 | MilanF1
Felipe Massa se raduje z obhajoby pole position.

Sobota dopoledne pro Hamiltona

25. srpna 2007 v 11:08 | MilanF1 |  Novinky
Lewis Hamilton zajel v sobotu dopoledne nejrychleji. Těsně za ním skončilo duo Ferrari.

Páteční tréninky na Turecko

24. srpna 2007 v 22:44 | MilanF1 |  Novinky
Páteční tréninky dopadly zajímavě. Dopoledně nejlépe vyšlo Räikkönovi, avšak odpoledne kraloval Hamilton.

GP Turecka

23. srpna 2007 v 18:18 | MilanF1 |  Novinky
Po třítýdenní pauze se opět vracíme k závodům formule 1. Tentokrát na piloty čeká okruh v Istanbulu.
McLaren nebo Ferrari, to je otázka.

Rádce je nejlepším tipujícím na GP Maďarska

5. srpna 2007 v 18:49 | MilanF1 |  Tipovací soutěž
Rádce není pravidelným tipujícím, nicméně jeho nynější tip byl nejlepší a posunul se právem v žebříčku výše. Nyní mu patří 19. pozice.

Tipování na Turecko

5. srpna 2007 v 16:58 | MilanF1 |  Tipovací soutěž
Pojďte si tipnout na Velkou cenu Turecka, další závod letošní sezony, který se koná 26. srpna.

Hamilton vyhrál a zvýšil náskok na čele šampionátu

5. srpna 2007 v 15:44 | MilanF1
Lewis Hamilton získal již třetí vítězství v této sezoně a zvýšil náskok na Alonsa.

Alonso i McLaren potrestáni

5. srpna 2007 v 9:49 | MilanF1 |  Novinky
Komisaři rozhodli, že Fernando Alonso i jeho tým McLaren budou nakonec potrestáni. Podle jejich verdiktu byla použita týmová režie a Alonso blokoval Hamiltona úmyslně.

Byla to Hamiltonova chyba, říkají shodně Alonso a Dennis

4. srpna 2007 v 22:22 | MilanF1 |  Novinky
Jak se původně zdálo, že hlavním viníkem incidentu je Alonso, nemusí tomu tak být. Ron Dennis i Alonso se shodují, že Hamilton udělal chybu a doplatil na to.

Je Alonsovo pole oprávněné?

4. srpna 2007 v 15:09 | MilanF1 |  Diskuse
Fernando Alonso znemožnil Lewisu Hamiltonovi zajet v poslední části kvalifikace poslední rychlý čas. Španěl pro sebe získal pole position. Je to regulérní?

Falešná kvalifikace pro Alonsa

4. srpna 2007 v 15:09 | MilanF1
Fernando Alonso vyhrál kvalifikaci na Grand Prix Maďarska. Porazil Hamiltona o 107 tisícin.

Poslední trénink pro Massu

4. srpna 2007 v 12:04 | MilanF1 |  Novinky
Massa v závěru sobotního tréninku ukořistil nejrychlejší čas, který je dosavadním maximem během tohoto víkendu.

V druhém tréninku nejrychlejší Alonso

3. srpna 2007 v 15:39 | MilanF1 |  Novinky
Španěl Fernando Alonso se jako jediný dostal pod hranici 1:21 a patří mu nejrychlejší čas na Hungaroringu.

První páteční trénink pro Kubicu

3. srpna 2007 v 11:37 | MilanF1 |  Novinky
Polák Robert Kubica se může radovat z dílčího úspěchu během pátečních tréninků. Podařilo se mu dopoledne ukořistit nejrychlejší čas.

GP Maďarska

2. srpna 2007 v 22:41 | MilanF1 |  Novinky
A máme tu další Grand Prix, tentokrát v Maďarsku. Loni zde vyhrál Jenson Button, letos asi těžko obhájí.

Jak je na tom motor při GP Maďarska?

1. srpna 2007 v 17:26 | MilanF1 |  Novinky
Jak moc je namáhán motor na okruhu Hungaroring? Kolik procent okruhu se jede na plný plyn?