V poslední době se nám mění jezdecké pole opravdu rychle. Tým Spyker vyhodil Alberse a pro Nürburgring ho nahradil Winkelhock. Od GP Maďarska bude oranžovou kombinézu oblékat Sakon Yamamoto.

28. července 2007 v 12:15 | MilanF1 |  Novinky
Stránky milanf1.blog.cz nebudou nyní natolik aktualizované. Důvodem je, že majitel blogu MilanF1 se stal redaktorem serveru formule1.auto.cz.

Noční GP Austrálie zatím nebude

25. července 2007 v 18:50 | MilanF1 |  Novinky
Organizátoři australské Grand Prix zrušili možnost konání nočního závodu v Albert Parku, alespoň pro sezonu 2008. V budoucnu bychom se však mohli dočkat závodu od protinožců, který bude vysílán v obvyklém čase, tedy 14:00.

Magny-Cours se možná vrátí do kalendáře

25. července 2007 v 18:49 | MilanF1 |  Novinky
V úterý Bernie Ecclestone se přiklonil k možnosti uspořádat další závod ve Francii a to opět na okruhu Magny-Cours. Pro rok 2008 je definitivně závod zrušen, nicméně pro rok 2009 je tu možnost návratu.

Rozhovor s Markusem Winkelhockem

25. července 2007 v 18:48 | MilanF1 |  Novinky
Markus Winkelhock si užil jeden v mimořádných debutů v historii formule 1. Na Nürburgringu se zapsal mezi úzkou skupinu pilotů, který se podařilo vést závod ve svém prvním startu. Velmi neobvyklé je, že jezdec, který se kvalifikoval jako poslední, poté startoval z boxů a následně byl vedoucím mužem již po dvou kolech.

Tipování na Maďarsko

22. července 2007 v 23:16 | MilanF1 |  Tipovací soutěž
Pojďte si tipnout na Velkou cenu Maďarska, další závod letošní sezony, který se koná 5. srpna.

Evropu nejlépe odtipoval xxx

22. července 2007 v 23:11 | MilanF1 |  Tipovací soutěž
Chaotická Grand Prix nejvíce sedla uživateli xxx, který nejlépe tipoval na tento závod na okruhu Nürburgring.

Líbila se Vám GP Evropy?

22. července 2007 v 17:14 | MilanF1 |  Diskuse
Jak se Vám líbila mokrá Grand Prix Evropy na Nürburgringu?

Alonso nejlepší na mokrém Nürburgringu

22. července 2007 v 16:38 | MilanF1
Fernando Alonso se raduje z třetího vítězství v letošní sezony. V závěru závodu předjel Felipeho Massu.

Kimi získal pole position v Německu

21. července 2007 v 15:47 | MilanF1
Kimi Räikkönen vyhrál druhou kvalifikaci v této sezoně, tentokrát na Nürburgringu.
Kvalifikace byla poznamenána nehodou Lewise Hamilton, který bych odnese na nosítkách.

Räikkönen nejrychlejší v sobotu ráno

21. července 2007 v 13:02 | MilanF1 |  Novinky
Fin Kimi Räikkönen byl nejrychlejší v sobotním dopoledním tréninku na Grand Prix Německa na okruhu Nürburgring.

Pátek odpoledne pro Räikkönena

20. července 2007 v 15:39 | MilanF1 |  Novinky
Kimi Räikkönen si připsal nejrychlejší čas v pátečním odpoledním tréninku na Grand Prix Německa na okruhu Nürburgring.

Hamilton nejrychlejší v pátek dopoledne

20. července 2007 v 12:54 | MilanF1 |  Novinky
Lewis Hamiton s vozem McLaren nenašel přemožitele během prvního pátečního tréninku. Za ním s odstupem 236 tisícin zůstal Kimi Räikkönen s Ferrari.

GP Německa

19. července 2007 v 21:19 | MilanF1 |  Novinky
Po 14 dnech tu opět máme další závod z kalendáře formule 1. Nyní se piloti mohou těšit na jedinou Grand Prix na území Německa na okruhu Nürburgring.

Albers byl vyhozen

11. července 2007 v 11:17 | MilanF1 |  Novinky
Christian Albers byl propuštěn z týmu Spyker a to s okamžitou platností.
Nástupce Alberse není známý.

Fotografie z Británie

10. července 2007 v 20:56 | MilanF1 |  Novinky
Nepřeberné množství fotografií si nyní můžete stáhnout přes torrent.
Fotografie jsou pořízené v maximální kvalitě.

Britská GP ke stažení

10. července 2007 v 10:41 | MilanF1
Nyní si můžete stáhnout záznam z Grand Prix Velké Británie.
Neváhejte a stahujte.

Tipování na GP Německa

8. července 2007 v 16:08 | MilanF1 |  Tipovací soutěž
Pojďte si tipnout na Velkou cenu Německa, další závod letošní sezony, který se koná 22. července.

Nejlépe na Británii tipoval Mirek

8. července 2007 v 16:06 | MilanF1 |  Tipovací soutěž
Mirek se stal nejlepším tipujícím na Grand Prix Velké Británie. Pořadí stále vede Gold Fox.

Räikkönen triumfoval v Británii

8. července 2007 v 14:30 | MilanF1
Kimi Räikkönen vyhrál druhý závod v řadě a připisuje si na své konto deset bodů.